Aasta Arsti tiitli pälvis dr Reeli Saaron

Ida-Tallinna Keskhaiglas toimus juba viieteistkümnendat korda silmapaistvamaid töötajaid esile tõstev pidulik tunnustamisüritus. Aasta Arst 2019 tiitli pälvis Naistekliiniku günekoloogiaosakonna onkogünekoloog-juhtivarst dr Reeli Saaron.

Reeli_Saaron

Aasta Arst 2019 tiitli pälvis sel aastal dr Reeli Saaron, kes töötab naistekliinikus alates 2007. aastast, alates 2012 tegeleb ta vähihaigete patsientidega.

„Tunne on ülev – see on väga suur au ja tunnustus,” tunnistas dr Saaron. „Tunnustuse tõi raske töö. Suhtlen tööalaselt nii paljude erinevate osakondadega, seetõttu arvan, et selle tunnustuse tõi koostöö. See on sõnulseletamatult äge,” ütles Saaron.

„ITK kollektiiv on hästi ühtehoidev ja abistav; toetavad on mitte ainult arstid, vaid ka juhtkond, ja sellepärast meie töö ka edeneb. Need on meie inimesed, kes seda asja edasi veavad. Ida-Tallinna Keskhaigla on tipphaigla – kõik võimalused on olemas, tule ainult ja tee!” rääkis dr Reeli Saaron.

Dr Reeli Saaron on kolleegide hinnangul parandamatult optimistlik, heatujuline energiapomm, kes teeb oma tööd suure südamega ning tõelise pühendumisega. Nagu arstile kohane on Reeli Saaron väga empaatiline ja tähelepanelik, seda mõistavad eriti need kolleegid, kellele on dr Saaron olnud operatsioonil assistendiks: ta tunnetab kirurgi soove lugedes tema kehakeelt. Kolleegid tunnustavad Reeli julgust ja ettevõtlikkust kaastöötajaid kiita ja tunnustada.

Aasta Arstidena leidsid äramärkimist veel patoloogiakeskuse juhataja dr Eero Semjonov, sisekliiniku ravikvaliteedijuht dr Ene Mäeots, oftalmoloog dr Katrin Eerme, taastusarst dr Anneli Teder-Braschinsky ja kardiovaskulaarkirurg dr Veronika Palmiste.

 

Go to top