Keskhaigla Sünnitusmajas sündis 23 jõulubeebit

Vaatamata pühadeajale meie sünnitusmaja ämmaemandatel töö otsa ei saanud. Beebid, kel oli aeg sündida jõulude ajal, võeti rõõmuga vastu.

Jõuluööl sündinud beebid
Meie tublidel ämmaemandatel jagus tööd ka jõulupühadel, mil kolme päevaga sündis kokku 23 jõulubeebit. Poiste ja tüdrukute sündivus oli üsna tasakaalus – pisikestest ilmakodanikest 11 olid tüdrukud ja 12 poisid.
Jõululaupäeval ehk 24. detsembril sündis Keskhaigla Sünnitusmajas 7 pisikest jõuluimet, neist esimene nägi ilmavalgust kell 0:34. Kokku sündis neli tüdrukut ja üks poissi.
Rahulik oli esimene jõulupüha, 25. detsember, mil sündis 4 jõululast – kaks tüdrukut ja kaks poissi.
Teine jõulupüha läks ämmaemandatel tavapärases tempos – 26. detsembril aidati ilmale 11 jõulubeebit – viis tüdrukut ja seitse poissi. Nende hulgas olid ka ühed kaksikud.
Sünnitusmajja tõid jõulurõõmu mitmed heategijad, tänu kellele said jõulubeebid ja nende vanemad kingiks mitmeid toredaid üllatusi. Jagasime jõulubeebidele mett, lastetarvete veebipoe kaisutame.ee bambusest tekikesi ja kodumaise rõivabrändi Helg beebiriideid.

mesi (Small)

tekid (Small)

riided (Small) riietevastuvõtt (Small)
Esimesel jõulupühal külastas sünnitusmaja Delfi fotograaf Rauno Volmar ning pildistas üles pisikesed jõulubeebid Reelika, Jeva ja Keili Marie (uudise esipildil).

Jõuluööl sündinud beebid

Jõuluööl sündinud beebid

Go to top