Muutub parkimine naistekliiniku külastajatele

Ida-Tallinna Keskhaigla Ravi tänava erakorralise meditsiini keskuse kolimine ajutisse linnakusse toob kaasa muudatusi parkimises naistekliiniku külastajatele.

Seoses erakorralise meditsiini keskuse (EMK) töö algusega ITK Ravi üksuse haljasalale rajatud ajutises moodulmajas muutub parkimiskorraldus Ravi 18 naistekliiniku külastajatele. Alates 7. maist 2021 ei saa enam parkida oma sõidukit naistekliiniku ees asuvas külastajate parklas. Endisesse parklasse saavad siseneda sõidukid naistekliiniku külastaja väljalaskmiseks või peale võtmiseks. Sissesõidul tõkkepuud avanevad automaatselt ja sisenemisel ei ole vaja võtta parkimispiletit. Autot sellel alal parkida ei või ja peale peatumist peab parkimisalalt lahkuma. Naistekliiniku endine parkla jääb kiirabiautode teenindusalaks.

Kliiniku külastajad saavad parkida Ravi üksuse Juhkentali parklas, kuhu saab siseneda  Juhkentali tänava kaudu.

Juhkentali parklas kehtivad samad tingimused, mis olid naistekliiniku ees asuvas parklas: 

  • Külastajad saavad Ravi tn 18 territooriumil parkida 20 minutit tasuta.
  • Edasi rakendub iga alustatud 20 minuti eest tasu 0,50 EUR. Päevapilet (24 tundi) maksab 9 EUR.
  • Parkimine on tasuline kõikidel nädalapäevadel ööpäev läbi.
  • Enne territooriumilt lahkumist tuleb parkimispilet sisestada makseautomaati. Ravi tn üksuse parkimisaladel on kolm makseautomaati − naistekliiniku ees, naistekliiniku taga (seal, kus naistekliiniku erakorraline vastuvõtt) ja perearstikeskuse ees (F-korpus).

Naistekliiniku ette jäävad vastavalt markeeritud tasuta parkimiskohad erivajadusega külastajale, kellel on puudega inimese sõiduki parkimiskaart.

Uus parkimiskorraldus ei hõlma sünnitajate parklat. Sünnitama tulles saab tasuta parkida 24h sünnitusmaja taga olevas sünnitajate parklas, mida võib hiljem kasutada ka vastsündinuga haiglast lahkudes.

Vabandame parkimiskorralduse muutusest tingitud ebamugavuste eest ja loodame oma külastajate mõistvale suhtumisele!

Go to top