Naistekliinik sai ainulaadsed beebivoodid

Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliinik sai ainulaadsed beebivoodid, mis aitavad emal ja lapsel üksteise läheduses olla ka siis, kui ema taastub peale sünnitust intensiivravi osakonnas. 

Peale keisrilõiget või mõne muu komplikatsiooni tõttu sünnitusel, tuleb emal mõnda aega taastuda intensiivravi osakonnas. Kui loomulik sünnitamine ei õnnestu ja laps sünnib keisrilõikega, ei lubata emal oma last tõsta, kuna haav vajab paranemist ning liikumine võib olla füüsiliselt ka väga valus ning ebamugav. Keisrilõike järgselt viibib sünnitanu intensiivravipalatis jälgimisel vähemalt 6 tundi.

Ema ja laps saavad sel ajal viibida koos ning  esimesel võimalusel saab laps  ema rinnale. Meie intensiivravi palatis on ainulaadsed Mobycrib Matris beebivoodid, mis on ühendatav ema voodiga, et hoida vastsündinut ema lähedal ka ajal, mil ema vajab intensiivravi.

Uut tüüpi beebivoodid saab kergelt panna intensiivravi voodi juurde, nii et emal on voodis lamades lihtsam oma lapse eest hoolitseda ja teda imetada. MobyCribi Matris voodi külje saab eemaldada nii, et ema ja laps jäävad samale tasapinnale – ema saab mugavalt lapsega lähedust luua. Ka aitab lähedus kaasa nii ema kui lapse emotsionaalsele taastumisele ja läheduse tekkimisele üksteise vahel.

Go to top