Ida-Tallina Keskhaigla naistekliinik pakub naistele usaldusväärset ja professionaalset abi oma tervise eest hoolitsemisel ja emaks saamisel. Kõik meie naistearstid, ämmaemandad ja lastearstid töötavad pühendumusega Sinu parima tervise heaks.

Meie poole võivad pöörduda naised igas vanuses – siit leiad kõige kaasaegsema meditsiinitehnoloogia ning meie arstide-õdede ja ämmaemandate kompetentse ja suurtel kogemustel põhineva abi günekoloogilistel uuringutel, haiguste ennetamisel, sünnitamisel või viljatuse ravis.

Keskhaigla sünnitusmaja on vanim Eestis – siin sünnib neljandik Eesti lastest. Paljusid meie patsiente seob siin pikaajaline traditsioon ja põlvkondade järjepidevus – siin on sünnitanud vanaema, ema. Järjest sagedamini pöördub meie sünnitusmajja juba kolmas põlvkond. Meie haigla kannab beebisõbraliku haigla tiitlit, mille pälvisime esmakordselt UNICEFilt 2008. aastal ja kordushindamisel 2019. aastal. Beebisõbraliku haigla põhimõtted on lihtsad ja inimlikud – armastus ja hoolivus, ema ja lapse lähedus, rinnapiima vajalikkus ning eelduste loomine edukaks imetamiseks.

Alates 2016. aasta suvest on meil Euroopa sünnitusabi ja günekoloogia nõukoja akrediteerimise tulemusena kehtiv sertifikaat, mis tunnustab Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliinikut Euroopa akrediteeritud sünnitusabi ja günekoloogia õppebaasina.

Naistele, kes vajavad psühholoogilist abi ja toetust, pakume sünnitusmajas ka raseduskriisi nõustamist.

Go to top