Ida-Tallina Keskhaigla naistekliinik pakub naistele usaldusväärset ja professionaalset abi oma tervise eest hoolitsemisel ja emaks saamisel. Kõik meie naistearstid, ämmaemandad ja lastearstid töötavad pühendumusega Sinu parima tervise heaks.

Meie poole võivad pöörduda naised igas vanuses – siit leiad kõige kaasaegsema meditsiinitehnoloogia ning meie arstide-õdede ja ämmaemandate kompetentse ja suurtel kogemustel põhineva abi günekoloogilistel uuringutel, haiguste ennetamisel, sünnitamisel või viljatuse ravis.

Keskhaigla sünnitusmaja on vanim Eestis – siin sünnib neljandik Eesti lastest. Paljusid meie patsiente seob siin pikaajaline traditsioon ja põlvkondade järjepidevus – siin on sünnitanud vanaema, ema. Järjest sagedamini pöördub meie sünnitusmajja juba kolmas põlvkond. Meie haigla kannab ainsana Eestis beebisõbraliku haigla tiitlit, mille pälvisime UNICEFilt 2008. aastal. Beebisõbraliku haigla põhimõtted on lihtsad ja inimlikud – armastus ja hoolivus, ema ja lapse lähedus, rinnapiima vajalikkus ning eelduste loomine edukaks imetamiseks.certificate-east-tallinn-central-hospital-2016

2016. aasta suvel saime Euroopa sünnitusabi ja günekoloogia nõukoja akrediteerimise tulemusena sertifikaadi, mis tunnustab Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliinikut Euroopa akrediteeritud sünnitusabi ja günekoloogia õppebaasina.

Naistele, kes vajavad psühholoogilist abi ja toetust, pakume sünnitusmajas ka raseduskriisi nõustamist.

Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliinikus töötab 52 arsti, 96 ämmaemandat, 49 õde, 54 hooldustöötajat ja  23 muud töötajat

  • aasta jooksul võtsime vastu 3 903 sünnitust,
  • tegime 2 877 päevastatsionaarset protseduuri,
  • 551 kunstliku viljastamise protseduuri ning
  • 141 090 patsiendivisiiti arsti, õe või ämmaemanda juurde.

Go to top