Noortekabinet pakub nõustamist telefoni teel

Nüüd on noortel, kuni 26-aastastel (k.a) neidudel ja noormeestel, võimalus mugavalt ja kiirelt saada noortekabineti spetsialistilt nõu telefoni teel.

Telefoni teel pakume nõu seksuaaltervise teemadel. Kui sul on küsimusi oma keha ja suhete osas, võta julgelt meiega ühendust.

Telefoni nõustamiseks on vaja broneerida aeg helistades numbril 666 1900 ja leppida kokku noortekabineti nõustajaga telefoni vestlus. See on mugav võimalus saada kiirelt vastused oma küsimustele, ilma et vastuvõtule peab kohale tulema.

Noortekabinetist saab infot raseduse vältimise, sugulisel teel levivate haiguste, raseduse, seksuaal identiteedi ning teistes küsimustes, mis puudutavad Sinu keha, seksuaalsust ja suhteid.

Jätkuvalt saab registreerida end ka noortekabineti vastuvõtule. Sugulisel teel levivate haiguste kontrolli, analüüside võtmist, neidude günekoloogilist läbivaatust jm uuringuid tehakse noortekabinetis koha peal.

Meid leiab  Ida-Tallinna Keskhaigla Tõnismäe üksusest Hariduse tn 6. Noortekabinetis töötavad vastava ettevalmistusega oma ala spetsialistid – meie ämmaemandad ja naistearstid. Telefoni nõustamine ja visiit koos uuringutega on kõikidele kuni 26-aastastele (k.a) nii ravikindlustatud kui ilma kindlustuseta neidudele ja noormeestele tasuta.

Lisainfo noortekabineti kohta ITK kodulehel

Go to top