Perekool

Perekooli tunnid on avatud kontaktloenguteks ning rühmatundideks. Perekooli tunnid toimuvad nii Ravi üksuse naistekliiniku perekooli ruumis RBO121 kui ka Järve üksuse perekooli ruumis JAO122.

Samuti jätkuvad perekooli e-loengud veebikeskkonnas Webex.

Perekooli loengule saab registreeruda patsiendiportaalis ipatsient.itk.ee või helistades tööpäeviti telefoni nr 666 1900.

Perekooli loengute teemasid ja toimumisaegu saab vaadata perekooli kalendrist.

Loengud toimuvad eesti, vene ja inglise keeles. Loengud on tasulised. Loengud “Imetamine” ning “Mürgistusohtude ennetamine lapse sünnist kolmanda eluaastani” on kõigile tasuta. Majatutvustus toimub veebikeskkonnas ning on samuti kõigile tasuta.

Kui loengule registreerimine õnnestus, tuleb e-maili peale kinnitus, kuhu on lisatud arve, mille tasumisel palume maksekorralduse selgitusse märkida oma nimi ja arve number. Kõiki oma arveid näeb ja saab kiirelt maksta patsiendiportaalis ipatsient.itk.ee.

Perekooli loengu eest tuleb tasuda enne selle toimumist, hiljemalt 24 tunni jooksul pärast arve väljastamist, vastasel juhul broneering tühistub.

E-loengu korral edastame peale arve tasumist e-mailile e-loengul osalemiseks vajaliku veebilingi. Palun kontrollige oma meiliaadressi. Ootame Webexi loenguruumiga liituma 5 minutit enne loengu algust. Palume loenguruumiga liitudes kontrollida, et seadme mikrofon oleks välja lülitatud.

Vastavalt hetkel kehtivale korrale on perekooli loengul kohapeal osalemise eelduseks tõend, mis kinnitab COVID-19 vastu vaktsineeritust, läbipõdemist (kuni 6 kuud haigestumisest) või negatiivset testi (viimase <24h test). Beebide võimlemise, ujumise ja massaaži puhul kehtib nõue grupis toimuvatele üritustele ja rakendub lapsevanemale. Individuaalsed vastuvõtud (individuaalne ujumine ja massaaž) nõuet ei rakendata.

Seoses COVID-19 olukorra ohutaseme muutustega on haiglal õigus teha muudatusi loengute toimumise osas.

Perekooli loengus mitte osalemise korral palume broneering tühistada hiljemalt loengu toimumisele eelneval tööpäeval kella 12.00-ks patsiendiportaalis ipatsient.itk.ee, telefonil 666 1900 või www.itk.ee/loobumine.

Perekooli videoloenguid saad vaadata siin

Go to top