Perekool

Perekooli loengute toimumise kohta on leitav täiendav informatsioon COVID-19 alamlehel. Seoses COVID-19 olukorra ohutaseme muutustega on haiglal õigus teha muudatusi loengute toimumise osas.

Perekooli loengule saab registreeruda patsiendiportaalis ipatsient.itk.ee või helistades tööpäeviti telefonil 666 1900.

Perekooli e-loengud toimuvad veebikeskkonnas Webex.

Perekooli loengute teemasid ja toimumisaegu saab vaadata perekooli kalendrist.

Loengud toimuvad eesti, vene ja inglise keeles. Loengud on tasulised. Loengud “Imetamine” ning “Vaktsineerimine – meie laste tervem tulevik”, on kõigile tasuta. Majatutvustus toimub veebikeskkonnas ning on samuti kõigile tasuta.

Kui loengule registreerimine õnnestus, tuleb e-maili peale kinnitus, kuhu on lisatud arve, mille tasumisel palume maksekorralduse selgitusse märkida oma nimi ja arve number. Kõiki oma arveid näeb ja saab kiirelt maksta patsiendiportaalis ipatsient.itk.ee.

Perekooli loengu eest tuleb tasuda enne selle toimumist, hiljemalt 24 tunni jooksul pärast arve väljastamist, vastasel juhul broneering tühistub.

E-loengu korral edastame peale arve tasumist e-mailile e-loengul osalemiseks vajaliku veebilingi. Palun kontrollige oma meiliaadressi.

Perekooli e-loengute hea tava

  1. Osaledes meie perekooli e-loengus esimest korda palume liituda 10 minutit enne loengu algust, et veenduda kas heli ja pilt toimivad. Probleemide korral kontrollige, kas olete oma arvutis andnud Webex programmile õiguse kasutada arvuti kaamerat ja mikrofoni.
  2. Palume e-loenguga liituda vähemalt 5 minutit enne loengu algust. Kuna perekooli e-loenguid ei salvestata, siis ei ole hilinemise korral võimalik kuulmata osa järele vaadata.  
  3. E-loengute ettekande slaidid eraldi jagamisele ei kuulu. Lektorid on samas meeleldi valmis jagama teavet allikate kohta, kust informatsiooni saada või paluvad oma ettekande jooksul tähtsamad slaidid Teil pildina jäädvustada.
  4. Peale seda, kui e-loengu link on Teile meili teel edastatud, loetakse teenus osutatuks ning makstud tasu tagastamisele ei kuulu.
  5. Ettenägematute tõrgete või probleemide korral e-loengus osalemisega seoses palume sellest teada anda samale meiliaadressile, mille kaudu on Teile edastatud e-loengu link või aadressil perekool@itk.ee. Aitame omalt poolt leida sobiva lahenduse!

Perekooli loengus mitte osalemise korral palume broneering tühistada hiljemalt loengu toimumisele eelneval tööpäeval kella 12.00-ks patsiendiportaalis ipatsient.itk.ee, telefonil 666 1900 või www.itk.ee/loobumine.

Perekooli videoloenguid saad vaadata siin

Go to top