Perekool

Meie perekooli võimlemistunnid ja loengud aitavad rasedusega kohaneda ning sünnituseks ja sünnitusjärgseks perioodiks valmistuda. Raseduse alguses soovitame tulla loengusse „Lapseootus“ ja „Tervislik toitumine“. Samuti võid kohe raseduse alguses alustada ka meie poolt pakutavate võimlemistundidega, jooga ja pilatesega. Sünnituse ja sünnitusjärgse perioodi teemalisi loenguid soovitame kuulata 22.-23. rasedusnädalast. Loengusse võid tulla üksi või koos tugiisikuga.

Peale lapse sündi on võimalik osa saada perekooli individuaal või rühmatundides koos beebiga. Pakume imikute massaaži, ujumist ja võimlemistunde.

Ujutamisega soovitame alustada beebi teisel elukuul. Veekeskkond aitab lapsel rahulikumaks muutuda ja lõdvestuda. Ujumine toob nii lapse kui ka ema ellu palju rõõmu ning aitab üles kasvatada tervemad ja tugevamad lapsed. Beebide võimlemistundi on oodatud beebid alates esimesest elukuust kuni 12. elukuuni ja 1–2 aastased väikelapsed. Võimlemine soodustab lapse kehalist kui ka vaimset arengut. Võimlemise rühmatunnis kasutame lapse eale sobivaid harjutusi, et aidata kaasa lapse normipäraste liigutusmustrite kujunemisele.

  • Perekooli loenguid alates 16. novembrist ei toimu!
  • Soovitame vaadata perekooli tasuta videoloenguid.

Perekooli videoloenguid saad vaadata siin

Go to top