Perekooli loengud ja võimlemised

Iga kuu toimub perekoolis lai valik loenguid ja tunde, kuhu ootame peresid igas lapseootuse ja vanemaks saamise teekonna etapis. Loengute kirjelduste, toimumisaegade ning hindadega saab tutvuda perekooli kalendris:

Uue kuu perekooli loengute kalender avaneb iga jooksva kuu 3. nädala jooksul.

Perekooli loengule on kõige mugavam registreeruda patsiendiportaalis https://ipatsient.itk.ee/login või helistades tööpäeviti telefonil 666 1900.

Ida-Tallinna Keskhaigla sünnitusmaja perekooli loengud toimuvad kohapeal ja e-loengutena reaalajas veebikeskkonnas Webex. Palume loengusse registreerudes jälgida, kas tund toimub perekooli ruumides või on tegemist e-loenguga. Vastav info on märgitud kalendris loengu nime järel (Ravi tn või e-loeng). Kontaktloengusse palume haigussümptomite korral mitte tulla. Nii hoiame ennast ja kaitseme ka teisi.

Meie perekooli kavas leidub loenguid, mis toimuvad nii eesti, vene kui ka inglise keeles. Loengud  „Imetamine”, „Majatutvustus” ja „Vaktsineerimine – meie laste tervem tulevik” on kõigile tasuta. Loengutesse ootame kõiki osalema kaaslasega, kuna ka tasulistes loengutes kaaslase eest eraldi tasuma ei pea.

Registreerudes loengule perekooli kalendri registreerimisvormi kaudu, tuleb õnnestunud broneeringu korral e-maili peale kinnitus, kuhu on lisatud arve, mille tasumisel palume maksekorralduse selgitusse märkida oma nimi ja arve number. Kõiki oma arveid näeb ja saab kiirelt maksta patsiendiportaalis https://ipatsient.itk.ee/login.

Perekooli loengute eest tasumine

Kohapeal toimuva perekooli loengu eest on võimalik tasuda registratuuris enne loengu algust või patsiendiportaali kaudu broneerides koheselt.

E-loengu eest on võimalik tasuda patsiendiportaali kaudu broneerides koheselt; registreerimisvormi alusel tehtud broneeringu korral saadetakse osaleja e-mailile arve, mis tuleb tasuda 24 tunni jooksul pärast arve väljastamist ja enne loengu toimumist, vastasel juhul broneering tühistub. E-loengul osalemiseks vajalik veebilink saadetakse registreerunutele loengu toimumisele eelneval õhtul! Palun kontrollige oma meilikasti.

Perekooli loengus mitteosalemise korral palume broneering tühistada hiljemalt loengu toimumisele eelneval tööpäeval kella 12.00-ks patsiendiportaalis ipatsient.itk.ee, telefonil 666 1900 või www.itk.ee/loobumine. Nii anname võimalikult paljudele peredele võimaluse uusi teadmisi ja oskusi ammutada.

Soovitame vaadata ka perekooli tasuta videoloenguid.

Go to top