Poisterohke aasta algus

Kui jõulupühadel sündis Keskhaigla Sünnitusmajas rohkem tüdrukuid ja ka 2018. aasta viimasena sündinud laps oli tüdruk, siis uus aasta algas sünnitusmajas poisterohkelt – 1. jaanuaril kuuest sündinud beebist viis olid poisid.

2018. aasta viimane kuu oli sünnitusmaja töötajatele tavapäraselt töökas. Detsembris sündis meie juures kokku 323 last – 164 poissi ja 159 tüdrukut, sealhulgas viis paari kaksikuid.

Jõulubeebi Mia

Jõulubeebi Mia. Foto: Jaanus Lensment

Kolmel jõulupühal sündis meie juures 27 jõulubeebit: jõululaupäeval sündis 7 pisikest jõuluimet, esimesel jõulupühal sündis 13 last ning teisel jõulupühal aidati ilmale seitse beebit. Kolm jõulupäeva olid sel aastal meie majas tüdrukuterohked – pisikestest ilmakodanikest 17 olid tüdrukud ning 10 poisid.

Eesti Vabariigi 100. juubeliaasta viimanegi sündija oli tütarlaps, kes nägi ilmavalgust 31. detsembril kell 22.10.

Seevastu 2019. aasta algas poisterohkelt. Uue aasta sündide statistika sai avapaugu juba 1. jaanuari varahommikul kell 2, kui sündis aasta esimene poisslaps. Kokku sündis 1. jaanuaril kuus last – viis poissi ja üks tüdruk.

Soovime rõõmsat ja edukat alanud aastat nii meie töökatele ämmaemandatele, tublidele emadele kui ka värsketele ilmakodanikele!

IMG-5569

Go to top