Rasedad võivad tulla koos kaaslastega ultraheliuuringule

Alates juulikuust vähendame Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliinikus piiranguid ja lubame rasedatel taas tulla ultraheli uuringule koos kaaslasega.

Ultaraheliuuring

1. juulist võib tulla I trimestri ja looteanatoomia uuringule rasedaga kaasa üks kaaslane tingimustel, et ta on terve, enne vastuvõtule tulekut läbib kontrollpunkti ja kannab haiglaruumides viibimise ajal kaitsemaski. Endiselt ei ole väikelapsed ultraheliuuringule ja teistele vastuvõttudele kaasa lubatud.

Kaaslase lubamise erand kehtib ainult ultraheliuuringute korral, jätkuvalt palume rasedatel tavavastuvõtule ja analüüse andma tulla üksi.

Juulikuus alustame taas Perekooli loengute ja rasedate rühmatundidega. Ootame kõiki huvilisi meie Perekooli uude ja hubasesse saali, mis asub Ida-Tallinna Keskhaigla Järve üksuses (Energia 8). Kuna osalejate arv on piiratud, siis kahjuks ei saa me lubada loengutesse koos kaaslasega. Perekoolis viibides peab kandma kaitsemaski.

Hetkel kehtivad veel piirangud, mis ei luba kaaslasi sünnitusjärgsesse palatisse ja perekooli loengutesse ning jätkuvalt on keelatud külastada sünnitusmajas viibijaid.

Vastavalt Terviseameti soovitusetele järk-järgult leevendame piiranguid. Uutest muudatustest teavitame koheselt.

Go to top