Keskhaigla Sünnitusmaja emadusnõuandla

Keskhaigla Sünnitusmaja emadusnõuandla pakub Sulle lapseootuse ajal hoolivat ja personaalset tuge. Meie sooviks on pakkuda Sulle võimalust loomulikuks sünnituseks, kus loevad Sinu arvamus ja soovid.

Raseduse ajal konsulteerivad Sind meie emadusnõuandla ämmaemandad. Ämmaemandad viivad läbi ka mitmesuguseid rasedusaegseid uuringuid, mida Sina ja Su beebi vajate.

Analüüside ja uuringute vastuseid saad vaadata patsiendiportaalis iPatsient. Juhul kui vajad täiendavaid uuringuid või ravi, võetakse Sinuga ühendust lähipäevil.

E-kirja teel ämmaemandad tervisealast infot, analüüside ja uuringute vastuseid ei edasta ega kommenteeri. Jooksvates küsimustes tervisenõustamine toimub ämmaemanda vastuvõtul.

Kiireloomuliste küsimuste või tõsiste terviseprobleemide korral võid konsulteerida valveämmaemandaga telefoni teel (tel: 530 808 74) või pöörduda naistekliiniku valvetuppa.

Rasedust jälgiva ämmaemandaga saad kiireloomuliste küsimuste või terviseprobleemide korral ühendust ämmaemanda vastuvõtu ajal, helistades numbrile 6661900, kust Sind vajadusel ühendatakse ämmaemanda kabinetiga.

Toetust ja teadmisi rasedusest ning vastsündinu hooldusest saad perekooli loengutest. Perekoolis on ka rasedate võimlemine ja jooga tunnid. Emadusnõuandla juures nõustavad Sind vajadusel psühholoog ja sotsiaaltöötaja.

Lapse sünni järel leiad abi imetamise nõustajatelt. Ootame Sind beebiga ujuma, võimlema ja massaaži.

Diabeedihaigete rasedate nõustamine ja ravi toimub meie ämmaemandate koostöös Endokrinoloogiakeskusega.

ema1

Go to top