Soovi korral on võimalus lapse sünni juurde valida just Sulle meelepärane ämmaemand, naiste- või lastearst. See teenus on lisatasu eest.

Meie haiglas on kõikide sünnituste juures sünnitusabialase väljaõppega tervishoiutöötaja. Normaalselt kulgeva sünnituse puhul on sünnitusel toeks ja nõuandjaks ämmaemand ning keerukamate olukordade puhul on abiks oma ala parimad naiste- ja lastearstid.

indivi1

Sinu valitud ämmaemanda, naiste- või lastearstiga kohtud ja saad rohkem tuttavaks juba varem. Esimesel kokkusaamisel saad läbi arutada oma mõtted ja ootused seoses eesseisva sünnitusega. Nii saad oma plaane ja tundeid sinu sünnitusel juures viibijatega jagada ja saavutada turvalise ning meeldiva koostöö. Individuaalne ämmaemanda teenus sisaldab: vähemalt ühte kohtumist enne sünnitust, ämmaemanda viibimist sinu kõrval alates sünnituse aktiivse faasi algusest kuni lahkumiseni sünnitustoast koos lapsega (2h peale sünnitust).

Sünnitusele individuaalse spetsialisti tasud:

  • individuaalne günekoloog sünnituse juures – 500 eurot
  • individuaalne ämmaemand sünnituse juures – 500 eurot
  • individuaalne lastearst sünnituse juures – 500 eurot

Kui soovid sünnitusele individuaalset spetsialisti teenust, siis võta ühendust sünnitusosakonnaga tel 620 7159 paar kuud enne oodatava sünnituse tähtaega.

Ämmaemandad

aive_jyrgenson_2 Anne_Leesmaa Anneli_Kruus_2 annely_karema_2 Ellu_Kullerkann_2 Hanna-Oksana-Soone_web Irena_Bartels_2 Irina_Ivakina_2 Kadri_Vinkel_2 Kaili_Nisu_2 Katrin_Toomingas_2 Krista_Tikan_2 Kristel_Treialt_3 Marge_Ratas_3 Merilin-Krumins Merily-Lillevali_3 Minni1-3 ylle_visnevski_3 Siiri_Viljamaa_3 Siiri_Ennika_3 Reet_Jaansalu_3 piia-heiman-3
olga_rodina

Sinskaja_Ilona_21 Kaidi laid

Go to top