Soovi korral on võimalus lapse sünni juurde valida just Sulle meelepärane ämmaemand, naiste- või lastearst. See teenus on lisatasu eest.

Meie haiglas on kõikide sünnituste juures sünnitusabialase väljaõppega tervishoiutöötaja. Normaalselt kulgeva sünnituse puhul on sünnitusel toeks ja nõuandjaks ämmaemand ning keerukamate olukordade puhul on abiks oma ala parimad naiste- ja lastearstid.

indivi1

Sinu valitud ämmaemanda, naiste- või lastearstiga kohtud ja saad rohkem tuttavaks juba varem. Esimesel kokkusaamisel saad läbi arutada oma mõtted ja ootused seoses eesseisva sünnitusega. Nii saad oma plaane ja tundeid sinu sünnitusel juures viibijatega jagada ja saavutada turvalise ning meeldiva koostöö. Individuaalne ämmaemanda teenus sisaldab: vähemalt ühte kohtumist enne sünnitust, ämmaemanda viibimist sinu kõrval alates sünnituse aktiivse faasi algusest kuni lahkumiseni sünnitustoast koos lapsega (2h peale sünnitust).

Sünnitusele individuaalse spetsialisti tasud:

  • individuaalne günekoloog sünnituse juures – 690 eurot
  • individuaalne ämmaemand sünnituse juures – 690 eurot
  • individuaalne lastearst sünnituse juures – 690 eurot

Kui soovid sünnitusele individuaalset spetsialisti teenust, siis võta ühendust sünnitusosakonnaga tel 620 7159 paar kuud enne oodatava sünnituse tähtaega.

Ämmaemandad

aive_jyrgenson_2 Anneli_Kruus_2 Ellu_Kullerkann_2 Hanna-Oksana-Soone_web Kadri_Vinkel_2 Kaili_Nisu_2 Katrin_Toomingas_2 Krista_Tikan_2 Kristel_Treialt_3 Marge_Ratas_3 Merilin-Krumins annely_karema_2 Merily-Lillevali_3 ylle_visnevski_3 Kaidi_laid piia-heiman-3 Siiri_Ennika_3 Siiri_Sirel_4 Irina_Ivakina_2 Kirlin Meejarv Sinskaja_Ilona_21

Go to top