Sinskaja IlonaSinu ämmaemand – Ilona Sinskaja

„Räägitakse, et õnne pole võimalik mõõta ega kaaluda. Samas ämmaemandad oskavad seda teha. Selles peitubki meie töö võlu.“

Minu amet lubab mulle mõõta õnne kilogrammides ja sentimeetrites. Ämmaemanda ülesandeks on olla taktitundeline, hooliv, osata toetada naist rasketel hetkedel. Ämmaemand peab olema sõber ja suunaja.

Minu jaoks on tähtis, et ema ja laps oleksid terved nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Kui rase naine on rahulik ja positiivselt häälestatud, on see juba 90% edust ja tervisest. Täiendan ennast pidevalt, osalen seminaridel, püüan jälgida kaasaegseid suundi. Ämmaemandus on minu elu. Elukutse on kinkinud mulle kutsumuse ja tunde, et teen õiget tööd.

2003. a lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ämmaemanda erialal. Sellest ajast tegelen oma lemmiktööga juba 18 aastat. Hiljuti hakkasin osutama tasulisi teenuseid, kuna minu tütar on juba täiskasvanu ja ma saan rohkem pühenduda oma tööle.

Usun sellesse, et sünnitus, kus on kõrval kindel tugi, jääb meelde mitte kui piin, vaid kui pidu. Kui kõige tähtsam pidu elus – Teie lapse sünnipäev.

Ilonaga saab kontakti telefonil 5537 981 ja e-maili teel ilona.sinskaja@itk.ee

Go to top