Irena_0BartelsSinu ämmaemand – Irena Bartels

Olen olnud ämmaemand pikka aega, lausa eri sajanditel. Kõik need aastakümned olen olnud praktiseeriv ämmaemand erinevates ämmaemanduse valdkondades.

Lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ämmaemanduse eriala ja Tallinna Pedagoogilise seminari kutsepedagoogina. Olen assistent – õppejõud Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis, jagades oma teadmisi, oskusi ja väärtushinnanguid tulevaste ämmaemandatega.

Olen oma rasedatega koos alates hetkest, mil nad end arvele võtavad kuniks 10 lunaarkuud mööda saab. Jagan nende rõõme ja mõtteid, andes endast parima ja nõustades vajadusel kogu perekonda. Sünnitusmajas võib mind leida nii sünnitustoast kui ka sünnitusjärgsest palatist. Sünnitustoas püüan pakkuda naisele just talle sobivat rütmi, et hakkama saada elu kõige imelisema ülesandega – sünnitada laps.
Sünnitusjärgses soovin suunata mõistvalt vastseid pereliikmeid nii, et nad meie juurest lahkudes tuleks iseseisvalt toime nii imetamise kui lapsehooldusega. Rasedus, sünnitus ja sünnitusjärgne periood on loomulik osa inimese evolutsioonis, kus tähtsat osa mängib eneseusaldus.

Go to top