Teave rasedatele: proovide andmine ja visiidile tulek

Emadusnõuandlat külastavate patsientide ohutuse tagamiseks viisime sisse mõned töökorralduslikud muudatused ja võtsime kasutusele täiendavad ohutusmeetmed koroonaviiruse leviku tõkestamiseks.

Meie emadusnõuandla ämmaemandusjuht Silja Staalfeldt-Rahumägi jagab videos näpunäiteid, mida peab teadma visiidile tulles või kui on vaja proovi anda.

 

Ravi tänava üksuse 0-korruse fuajees on ajutiselt avatud verevõtukabinet.

Vastuvõtule või analüüse andma tulles tuleb kõigil enne haiglasse sisenemist läbida kontrollpunkt, mis on Ravi tänava B-korpuse ukse juures asuvas telgis.

  • Telgis antakse patsiendile kirurgiline kaitsemask ning mõõdetakse tema kehatemperatuuri.
  • Tuleb täita tervisedeklaratsioon, kus täpsustatakse võimalikku kokkupuudet Covid-19 viirushaigega või hiljuti välisriigist saabunutega.
  • Maski tuleb kanda kogu aeg, kui viibite haigla ruumides – vastuvõtu kabinettides, verevõtu kabinetis, haigla koridorides ja hügieeniruumides.

Lastel ja teistel pereliikmed palume jääda õue, kindlustage, et lastel oleks visiidi ajal järelevalve.

  • Rasedad saavad anda vereanalüüse E-R kell 7:30-13:00 naistekliiniku Ravi 18 fuajees asuvas verevõtukabinetis või Tõnismäe üksuse verevõtukabineis tööpäeviti kell 07:30-15:30.
  • Uriinianalüüsi saab tuua meile ilma haiglasse sisenemata. Uriini analüüsi saate jätta Ravi 18 B korpuse (naistekliiniku) telgis kell 7:30-12:00.
Go to top